HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Casanita’da “Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine” uygun olarak hazırlanmış size özel muayenehanelerinizde hastalarınıza uzman personellerimizle birlikte hizmet vermenizi hedeflemekteyiz.

Hekimlerimizin muayenehane açarken ihtiyaç duyacağı bütün hizmetleri tek çatı altında toplanmıştır.

Bizler sizler için; deneyimli sekreter ve hemşirelerimiz ile sağlık alanında uzmanlaşmış temizlik personeli, bilgi işlem personeli, teknik servis personeli, sosyal medya uzmanı ve vale gibi ihtiyacınız olan her alanda kesintisiz ve profesyonel hizmet veriyor olacağız. Siz değerli hekimlerimiz de hastalarını bu konforlu ortamda muayene etmenin rahatlığı içinde olacak.

Casanita Ankara’da farklı alanlardaki hekimleri müstakil bir binada bir araya getirebilecek gerekli fiziki ve teknolojik alt yapıya sahip olan ilk ve tek muayenehane binasıdır.

Misyonumuz

Hekimlerimize fark yaratan hizmetler sunabilmeleri için konforlu bir ortam yaratmak.

Hasta odaklı hizmet anlayışımız ile hekim ve çalışanların güvenliğini en üst düzeyde tutan, hasta ihtiyaçlarına duyarlı ve bünyesinde nitelikli sağlık çalışanları bulunan üst düzey bir hizmet sağlayıcı olmak.

Hızlı, kaliteli ve farklı hizmetleri bünyesinde bulunduran bir kuruluş olmak.

Etik, yasal ilkelerden ve kaliteden asla ödün vermeden seçkin yönetici kadrosu ve eğitimli/tecrübeli personeli ile sürekli değişim ve gelişim hedefleyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Muayenehane alanında fark yaratan bir hizmet sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Sınırsız Hizmetler Dünyası

Bilgi İşlem Desteği
Dinlenme Alanları
Elektrik
Güvenlik
Güvenlik Kameraları
İklimlendirme
Kafe
Kan Alma
Kapalı Otopark
Laboratuar
Resepsiyon
Sekreter
Su
Teknik Destek
Temizlik Hizmetleri
Tıbbi Atık
Vale Hizmeti
Wifi

Muayenehane Alanlarımız

Genel Cerrah, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik tedavi, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Kadın Hastalıkları, Jinekolog, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kbb Uzmanı, Nefroloji, Nöroloji, Ortepedi, Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, Psikiyatri, Psikolog, Romatoloji, Radyoloji, Romatolog, Onkoloji, Üroloji olmak üzere tüm branşlar için uygundur.Özel muayenehane açmak isteyen doktorlar için hizmet vermekteyiz.